preloader

Blog

Şeffaf Plaklarla (Telsiz) Ortodontik Tedavi

Şeffaf Plaklarla (Telsiz) Ortodontik Tedavi

Şeffaf plaklarla ortodontik tedavi: tel tedavisi yapılmadan dişlerinizdeki çapraşıklıkların şeffaf bir plak kullanılarak nerdeyse görünmeden daha estetik şekilde düzeltilmesidir. Ortodontik tedavide gelinen son teknoloji olan telsiz ortodontik tedavi : kişiye özel hazırlanan şeffaf plaklarla daha estetik ve daha konforlu tedavi seçeneği sunar. Dişlerinizdeki çapraşıklıklar giderilirken ortodontik tedavi gördüğünüz gizli kalır. Telsiz ortodontik tedavide diş teli olmadan dişler nasıl düzelir ? Dişler hareket edilmesi istenildiği şekilde kişiye özel plak üretilir. Her plak 0.05 mm hareket sağlar. Düzenli aralıklarla plağın değişimi ile beraber dişleriniz istediğiniz konuma gelir.
Telsiz ortodontik tedavini yaşı varmıdır ?, Şeffaf plaklarla yapılan ortodontik tedavinin yaşı yoktur. Her yaşta uygulanabilir.
Çocuğum kaç yaşında şeffaf plaklarla ortodontiye başlayabilir? Çocuğun diş gelişimi en az 2. Büyük azı dişinin kısmı bile olsa sürmüş olması gerekir. Bu da 12-13 yaşlarına tekabül eder.
Şeffaf plaklar ne kadar süre takılmalıdır? Gün içinde minimum 20 saat şeffaf plağın takılması gerekir. Yemek yeme gibi durumlarda çıkarılmalıdır.

Write a Comment

Recent Posts

“Kudos to the great release of this theme. Their efforts pay off right. I just love the design. Great layouts & colors.”

Harrison Well
Harrison Well

“@Denteeth works extremely fast on my website. Really exceeds my expectations. It’s a perfect choice for me.”

Doris Jones
Doris Jones

“I’d use the best words to describe their dedicated support when their team answer my ticket within a few hours.”

Lauryn Hills
Lauryn Hills